Magdalena Faber

Magdalena Faber

Od zawsze marzyłam o tym, by pracować z dziećmi. Ich radość, szczerość, energia, zapał do wszystkiego co robią sprawiają, że na ustach większości z nas pojawia się uśmiech. Praca z nimi to dla mnie sama przyjemność. Często mówi się, że wychowawca ma za zadanie uczyć dzieci. Jednakże także i my wiele się od nich uczymy.

Chcąc spełnić swoje marzenie najpierw zaczęłam studia na Akademii Techniczno- Humanistycznej o kierunku Pedagogika ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne kończąc je tytułem licencjata. Jednak wciąż było mi mało, stąd też podjęłam się kolejnych studiów na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach jaką kontynuację studiów wcześniejszych i ukończyłam je tytułem magistra.

Jestem osobą z wielkim poczuciem humoru i wielkim sercem. Uwielbiam sport, taniec literaturę jak i wiele innych dziedzin. Swój cenny czas poświęcam wszystkiemu co kocham i żyję tak, by niczego nie żałować.

Ewa Wróblewska

Ewa Wróblewska

Magister zarządzania logistyką i jakością. Dlaczego zatem taka działalność?
Otóż sama jestem mamą czwórki wspaniałych dzieci, których dobro stawiam na pierwszym miejscu. Wiki ma lat 14. Uczęszcza do I klasy Gimnazjum Plastycznego w Bielsku-Białej. Wspaniale rysuje (nie odziedziczyła tego po mnie). Pierwszy z synów ma na imię Michał – lat 11. Uczęszcza do czwartej klasy. Również jest wzorowym uczniem. Mój drugi syn Maciuś ma 4 latka. Jest wzorowym dzieciaczkiem. Wciąż się uśmiecha czarując wszystkim dobrym humorem. Ostatni z synów ma na imię Szymuś. Ma już 2 latka i również wciąż się uśmiecha, przez co został nazwany „śmieszkiem”. Chcąc uniknąć rozłąki z nim, spowodowanej pójściem do pracy, postanowiłam połączyć obie fascynacje razem. Na bazie moich doświadczeń pojawił się pomysł otwarcia Elfików z Baśniowej Krainy, gdzie będę mogła opiekować się zarówno swoim synkiem jak i Państwa pociechami. Moja przygoda z dziećmi zaczęła się około 15 lat temu. Uczyłam się wtedy w Liceum dla dorosłych. Musiałam jednak wspomóc rodzinny budżet i postanowiłam pilnować dzieci. W sumie opiekowałam się trojgiem dzieci. Bardzo mile wspominam te czasy. W styczniu ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku.

Lubię uczyć dzieci samodzielności, pocieszać gdy płaczą i zawsze dążę do tego, aby na dziecka twarzy widniał uśmiech.

Elżbieta Kowalik

Elżbieta Kowalik

5 lat studiowałam na Uniwersytecie Śląskim filia w Cieszynie Pracę Socjalną i Opiekuńczo-Wychowawczą. Pracuję również na Świetlicy- Opiekuńczo Wychowawczej. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości szczególnie cenny dla mnie jest uśmiech dziecka kierowany do mnie. Jestem osobą energiczną, radosną. Lubię spędzać czas w gronie rodziny oraz przyjaciół, lubię dobrą książkę a także film. Zimą chętnie jeżdżę na nartach, a latem przyjemność sprawiają mi spacery z moim pupilem -psiakiem.