Jeśli chcesz miło i twórczo spędzić czas ze swoim dzieckiem, bawiąc się , ucząc, poznając innych rodziców i dzieci zapraszamy na zajęcia.


 Baraszkujące Elfiki

– to zajęcia ogólnorozwojowe kierowane do dzieci od 12 miesiąca życia.

Mając świadomość jak ważny jest społeczny rozwój dziecka, postanowiliśmy ułatwić wszystkim malusińskim rozwój społeczny i zaprosić ich do wspólnej zabawy przy aktywnym udziale rodzica lub opiekuna. W ramach spotkań dzieci biorą udział w zajęciach ogólnorozwojowych, muzycznych, rytmicznych, ruchowych a także manualnych z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów. Dodatkowym atutem jest obecność oraz wsparcie rodzica w początkowym etapie zajęć.

Baraszkujące Elfiki doskonale przygotują Twoje dziecko do aktywnej zabawy w grupie rówieśniczej, pobudzą kreatywność i twórcze myślenie, ułatwią start żłobku lub przedszkolu. Każde spotkanie to niezwykła podróż w świat zabawy i nauki. Dzieci dzielone są na grupy wg wieku co umożliwia nam stworzenie programu zajęć dostosowując go odpowiednio do ich umiejętności.

CENA : 35zł/ZAJĘCIA

KARNET: 120 ZŁ (4 wejścia)

Prowadząca – Pani Ewa

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 16.00, przy ul. Listopadowej 21 (wjazd od ul. Modrzewskiego).


Elfiki na starcie

– to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 2,5 lat.

OPIS ZAJĘĆ:

Zajęcia rozpoczynają się swobodną zabawą dzieci ( ok 15 minut) , potem osoba prowadząca opowiada jakąś opowiastkę na dany temat i razem wspólnie wykonujemy pracę plastyczną, później zabawy ruchowe, śpiew, nauka języka angielskiego przez zabawę, na zakończenie zajęć wspólna swobodna zabawa.

Cel zajęć: stopniowe usamodzielnienie się dziecka. Początkowo rodzice ośmielają swoje dzieci i angażują się w zajęcia, stopniowo dzieci stają się coraz bardziej samodzielne, a rodzice wycofują się

Zajęcia te są doskonałe dla dzieci jako adaptacja przed pójściem do przedszkola.

Cena: 35 zł/ZAJĘCIA

KARNET (4 wejścia): 120zł

Prowadząca – Pani Ania

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 17.00, przy ul. Listopadowej 21 (wjazd od ul. Modrzewskiego).