Posiadamy dwa oddziały żłobkowe na

ul. Młyńskiej oraz ul. Laskowej

Żłobek Elfiki z Baśniowej Krainy, to szczególne miejsce, w którym dziecko rozpoczyna swoją przygodę ze światem. Naszym zadaniem jest przede wszystkim stworzenie dziecku warunków, w których zaspokoimy tak ważne dla jego rozwoju poczucie bezpieczeństwa i akceptacji podczas rozłąki z rodzicami.

Nasz żłobek został utworzony w 2011r., mieści się w budynku spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa, a my projektując wnętrza i decydując o jego wyposażeniu zadbaliśmy o to, by było w pełni bezpieczne i przyjazne dla małych dzieci (ergonomiczne meble, łazienka zaprojektowana specjalnie dla maluchów, zabawki i meble posiadają atesty). Stworzyliśmy „domowe” warunki, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i swobodnie. Pierwsze lata dziecka to kluczowy okres w jego rozwoju, dlatego program realizowany w placówce uwzględnia pełny rozwój osobowości małego dziecka – intelektualny, fizyczny, społeczny i emocjonalny. Podstawą pracy edukacyjnej jest twórcza zabawa, a także zajęcia oparte głównie na edukacji przez ruch oraz muzykę. Plan edukacyjny planowany jest z miesięcznym wyprzedzeniem z podziałem na tygodniowe bloki tematyczne. Wkładamy wszelkich starań, aby zajęcia te dostosowane były do wieku dzieci oraz ich umiejętności. Każde dziecko zawsze może liczyć na naszą pomoc. Nasz zespół tworzy wykwalifikowany personel, dla których praca z dziećmi jest samą przyjemnością, to dzielenie się naszą pasją. Mając na uwadze to, iż każde dziecko jest inne podchodzimy do maluchów indywidualnie, z pełną życzliwością i zrozumieniem – tak aby sprostać zarówno ich oczekiwaniom jak również rodziców.

Dowodem na to, że dzielimy się z dziećmi i z rodzicami naszymi pasjami jest fakt, iż od jakiegoś czasu sami wykonujemy sesje fotograficzne. Posiadamy profesjonalny sprzęt, wiele teł, co pozwala nam  tworzyć ciekawe zdjęcia, a dzieci są swobodne, spokojne, wesołe.

Żłobek Elfiki z Baśniowej Krainy oferuje opiekę nad dziećmi zgodnie ze standardem określonym w ustawie z dnia 24 lipca 2017 roku o opiece nad dziećmi do lat 3.
Ofertą Żłobka objęte są dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.
Żłobek jest czynny przez cały rok w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00 (kalendarz dni wolnych ustalany jest z rocznym wyprzedzeniem. ).

W trosce o zdrowie dzieci placówka została wyposażona w profesjonalny oczyszczacz powietrza.  Bliskość stacji monitorujących czystość powietrza pozwala nam na systematyczne sprawdzanie stanu, aby uniknąć wyjścia na spacery wtedy, gdy nie jest to wskazane. Posiadamy sześcioosobowe wózki spacerowe, co pozwala nam na częste spacery np. do pobliskiego parku, czy na stadion piłkarski.

Tel.: 697116988

Email.: biuro@wbasniowejkrainie.pl